Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

ON-LINE KURZ Krajkový náramek 4. 11. 2020 ST

Ve středu 4. listopadu 2020 od 19:00 hodin proběhne On-line kurz Krajkový náramek prostřednictvím videokonference.


Pro účast na kurzu potřebujete počítač s web kamerou nebo chytrý telefon s předním fotoaparátem a připojení k internetu. Před konáním kurzu vám bude zaslán odkaz pro připojení.

Už vám chybí setkávání s lidmi, společné akce a kurzy? Sejdeme se spolu bezpečně u obrazovek a vyrobíme si šitý náramek z korálků (zaslaných či z vašich zásob). Provedu vás jeho výrobou od začátku do konce podle podrobného návodu se schématy. Do poznámky objednávky s materiálem napište barevnou variantu a podle toho vám bude poštou zaslán veškerý materiál na výrobu náramku a vytištěný návod. Ve variantě bez materiálu vám bude zaslán návod e-mailem ve formátu PDF.


Aby vám materiál dorazil včas, je nutné si kurz objednat nejpozději ve čtvrtek 29. října 2020.-> Cena kurzu 550 Kč zahrnuje:  • veškerý materiál na výrobu jednoho náramku ve zvolené barvě (napište barvu do poznámky objednávky)

  • vytištěný návod

  • on-line kurz s lektorkou


Pro přihlášení na kurz si zakupte balíček On-line kurz Krajkový náramek s materiálem.


-> Cena kurzu 450 Kč zahrnuje:  • schématický návod ve formátu PDF

  • on-line kurz s lektorkou

  • přístup k záznamu z kurzu


Pro přihlášení na kurz si zakupte balíček On-line kurz Krajkový náramek.Lektorkou kurzu je Dominika Helusová. Délka kurzu bude maximálně 3 hodiny.

Kurz se koná při minimálním počtu 2 účastníků, maximální kapacita pro hladký průběh kurzu je 10 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 12 let a handicapované lidi.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.