Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Přívěsek "La Pirata"

Na tomto kurzu si ušijeme půvabný a bohatě zdobený přívěsek, jehož ústřední část tvoří korálek ve tvaru medailonu s motivem plachetnice. Ten si pomocí pravoúhlého stehu obšijeme a následně několika vrstvami zdobení dotvarujeme do finální podoby.
Budeme pracovat s 3 mm a 4 mm ohňovkami, korálky Matubo Superduo a 10/0 (nebo Miyuki Delica 10/0), mačkanými korálky s plachetnicí a japonským rokajlem ve velikosti 15/0.

V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek.

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé, předchozí zkušenosti s šitím z korálků podmínkou.

Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob

Registrovat

Šitý korálek "Disa"

Na tomto kurzu si ukážeme, jak ze zcela běžného materiálu vykouzlit efektní korálkový korálek, který svou geometrickou strukturou připomíná vybroušený drahokam.
Se zájemci si navíc ukážeme, jak lze jen jednoduchou záměnou materiálu a vynecháním zdobení vytvořit efektní drobné šité korálky.

Budeme pracovat s 6mm mačkanými nebo broušenými korálky, 3mm ohňovkami, Matubem 10/0 a japonským rokajlem velikosti 15/0. V ceně kurzu je materiál na jeden korálek.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost.

Délka trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob 

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.