Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Akvarel na vánoční téma

Adventní čas je krásným obdobím, zdobíme si byt a blízké okolí, vymýšlíme dárky, potkáváme se s přáteli a s rodinou. Zkuste letos vyrobit originální přáníčka a při tom si báječně odpočinout.

Akvarely jsou vodou ředitelné barvy a používají se už po tisíciletí. Toto umění se na první pohled může zdát složité, ale stejně jako většina věcí, potřebujete jen trochu času a trénování a vytvoříte obrázek, který vás nadchne. Krása malování akvarelovými barvami spočívá v její nepředvídatelnosti a je to vynikající způsob relaxování.

Není nutná žádná předchozí zkušenost s kreslením a malováním, na kurzu si zkusíte vytváření různých efektů, jak správně tvořit objem, jak zobrazit stín a světlo.

Délka kurzu: 3 hod.

Cena: 650,- Kč

Veškerý materiál a pomůcky na tvoření jsou k dispozici. S sebou si, prosím, vezměte zástěru nebo staré tričko, které lze ušpinit.

 

Minimální počet účastníků: 3

Registrovat

Vánoční tečkování

Natečkujte si své originální vánoční ozdobičky.
Na tomto workshopu se naučíte, co všechno je třeba na tečkování, jak vypadá správně namíchaná barva a vyzkoušíte si své první tečky. Odnesete si domů sadu vánočních ozdob podle svého vkusu.
Tečkované vánoční ozdoby z překližky jsou skvělým dárkem, například pro kolegyně v práci nebo učitelky ve škole. Na výběr budete mít z devíti motivů, které můžete libovolně nakombinovat. K dispozici budou desítky odstínů barev a také třpytky, abychom ty ozdoby ještě trochu vylepšili :-) 
Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, tečkovat zvládnou i děti. 
Cena je uvedena za 6 ks ozdob, další bude možné dokoupit na místě. 
Délka trvání: cca 3 - 3,5 hodiny
Minimální počet účastníků: 3 osoby

Registrovat

Tiffany pro mírně pokročilé - LUCERNA

Chtěli byste mít doma Tiffany lampu a netroufáte si na tu opravdovou? Milujete pálení svíček a hřejivé světlo luceren nebo máte chuť vyrobit opravdu originální vánoční dárek? V tom případě je tento kurz určen právě pro Vás :-). 

V rámci kurzu si dle vlastního návrhu vyrobíme barevné skleněné výplně do lucerny (výška 28 cm) na svíčku z barevných vitrážových skel technikou tiffany. 

Vysvětlíme si techniku zpracování návrhu, osvojíme a zopakujeme si cínování, řezání a broušení skla a ukážeme si různé vychytávky, na co si dát pozor při kompletaci objektu a zpracování skla. Ukážeme si také leštění a patinování hotového výrobku.  Materiál v široké barevné škále i všechny pomůcky dostanete k dispozici. Lucerna je v ceně kurzu. 

Po celou dobu kurzu se Vám bude věnovat profesionální lektorka s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním skla. Samozřejmostí je poradenství v oblasti následného případného pořízení materiálu a pomůcek.

Základním předpokladem pro absolvování kurzu je předchozí zkušenost s technikou Tiffany, KURZ NENÍ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY!!!

Kurz není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti. Před tímto kurzem doporučujeme absolvovat kurz:

V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky pro výrobu celé lucerny. 

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

Na kurz se vybírá záloha 500.- (informace pro platbu zašleme po přihlášení). Zaplacením zálohy je rezervace platná, platbu je nutné zaslat nejpozději do 3 dnů od obdržení platebních údajů. Záloha je vratná nejpozději 5 pracovních dní před konáním kurzu. V případě pozdějšího odhlášení z kurzu je možné za sebe poslat náhradníka. 

Délka kurzu: 6 - 9 hodin (dle šikovnosti a náročnosti zvoleného motivu).

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.