Novinky

Nové zboží !!!! - 27 druhů mačkaných korálků, kara...

Nové zboží !!!! - 27 druhů mačkaných korálků, karabinky staroměď,stříbrné jehly a nýty, 29 druhů krásných rozdělovníků, 2 druhy kovových přívěšků, 17 druhů korálků z ebenového dřeva, zlomky Millefiori, doplněny kroužky - GM, platina, starozlato,staroměď,stříbro a také doplněny voskové perly. Dále doplněny plastové korálky v hnědé, stříbrné a zelené barvě :-). Doplněn Beadstopper,podložky na korálkování,které Vám usnadní práci,pružinky stříbrné ve 2 velikostech a starozlaté,vlasec na navlékání,a krásný barevný mix dřevěných korálků. Tak přijďte vybírat :-)

**DOPLNĚNO:** postříbřené karabinky 10mm, postří...DOPLNĚNO:
postříbřené karabinky 10mm, postříbřené jehly a nýty 25mm, korálkyv korálku - světle i tmavě modré, hnědé i měděné, postříbřené klícky na korálky - malé i velké, klícky starozlato, podložky ke korálkování A3 i A4, wax cord - hnědý, světle modrý a černý, spojovací kroužky, postříbřené kaloty, vlasce, kovové trubičky postříbřené, perly - i bílé, obruče se šroubovacím uzávěrem, 4 barvy millefiori zlomků, akrylové korálky - stříbrné, měděné i starozlaté, pouzdra na kleště, 9 ruhů plíšků na smalty, 18 druhů ebenového a palmového dřeva
NOVĚ:
lepidlo ALTECO, minibeadstopper - skvělý pomocník, aby korálky neutíkaly kam nemají, 8 druhů práskaček, 15 korálků millefiori, 3 druhy srdíček millefiori, 6 druhů kašmírových korálků - najdete je ve skleněné vitríně, stejně jako 8 druhů vinutek s kytičkami, 2 druhy mačkaných s červeným a fialovým průtahem, 8 druhů mačkaných s krásnými pokovenými puntíky, 5 druhů kočičích očí, asi 25 druhů rozdělovníků a 5 krásných druhů kovových přívěšků.........a nakonec 3D silikonové lepidlo.....funguje stejně jako lepidlo ze silikonové pistole, jen není potřeba ho zahřívat :-))

Dorazila velmi oblíbená barevná směs dřevěných kor...

Dorazila velmi oblíbená barevná směs dřevěných korálků, doplněny 4 tvary dýnek na pedig

Nový časopis Korálki - moc pěkně vyladěné letní čí...

Nový časopis Korálki - moc pěkně vyladěné letní číslo!!!!

Dnes doplněn rokajl ve více jak 40ti nových odstín...

Dnes doplněn rokajl ve více jak 40ti nových odstínech a krásní barevní "bavoráci"!!a ještě doplněno fimo ve všech základních barvách. Určitě si vyberete!

Dnes doplněno fimo ve všech základních barvách. Ur...

Dnes doplněno fimo ve všech základních barvách. Určitě si vyberete!

45 nových druhů mačkaných korálků...:-))Nově dopln...

45 nových druhů mačkaných korálků...:-))Nově doplněn přírodní i barevný pedig 2,25mm,2,5mm a 4mm, šény 4-5mm,band 12mm, dřevěné korálky, kukuřičný provázek, kleště štípací, ketlovací i ploché, zdobící plátky na fimo a křišťálová pryskyřice,jehly na koralky.Těšíme se na Vás!!

45 nových druhů mačkaných korálků...:-))...

45 nových druhů mačkaných korálků...:-))

Nově doplněn přírodní i barevný pedig 2,25mm,2,5mm...

Nově doplněn přírodní i barevný pedig 2,25mm,2,5mm a 4mm, šény 4-5mm,band 12mm, dřevěné korálky, kukuřičný provázek, kleště štípací, ketlovací i ploché, zdobící plátky na fimo a křišťálová pryskyřice.Těšíme se na Vás!!

Vypsány Ostravské kurzy na prázdniny :-). Přjďte n...

Vypsány Ostravské kurzy na prázdniny :-). Přjďte na kafíčko, odreagovat se a něco nového se naučit.Těšíme se na Vás :-)

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.