Novinky

Nové krásně vyladěné FIMO korálky a přívěšky,dopln...

Nové krásně vyladěné FIMO korálky a přívěšky,doplněn rokail Jablonex a oblíbená a směs bavoráků....:-))!!

ZMĚNA PRODEJNÍ DOBY V **OSTRAVĚ**!!! Od pondělí ...

ZMĚNA PRODEJNÍ DOBY V OSTRAVĚ!!!
Od pondělí 5.10. má náš ostravský obchůdek otevřeno: PO - PÁ 11:00 - 18:00 SO 9:00 - 13:00

Doplněny hodinové strojky - nové provedení - mají ...

Doplněny hodinové strojky - nové provedení - mají dva typy ručiček !!!

Tento týden pro Vás máme: asi 15 nových druhů ro...

Tento týden pro Vás máme: asi 15 nových druhů rozdělovníků, asi 20 druhů mačkaných korálků, afroháčky ve všech pokovech, 2 velikosti kuliček hematitu, oblíbené kytičkové vinutky, paměťové dráty na náramek - postříbřené, platina, zlaté, obruče ve větším průměru, vlasce, pruženky, magnetické zapínání postříbřené....těšíme se, že se přijdete podívat :-))....

Doplněny ploché kůže ve dvou délkách a cca 10 barv...

Doplněny ploché kůže ve dvou délkách a cca 10 barvách....:-))

V září jsem Vám trošku zanedbávala s novinkami, st...

V září jsem Vám trošku zanedbávala s novinkami, stěhování nás trošku vyčerpalo, ale už se zase pomalu vracíme do normálu :-)). Tento týden pro Vás máme: asi 15 nových druhů rozdělovníků, něco málo Swarowského - srdíčka, motýlci, asi 20 druhů mačkaných korálků, afroháčky ve všech pokovech, parádní barvičky mušloviny - cca 6 druhů ve 2 velikostech, houbový neleštěný korál, 2 velikosti kuliček hematitu, oblíbené kytičkové vinutky, paměťové dráty na náramek - postříbřené, platina, zlaté, obruče ve větším průměru, vlasce, pruženky, magnetické zapínání postříbřené...a z hobby: voskovky na textil, gelová pera na textil, parádní výběr štětců - i tupovací ve 4 velikostech, fantomové tužky, doplněny kontury a fixy na porcelán a keramiku, razítka...a spousta dalšího....těšíme se, že se přijdete juknout :-)).....další várka základních komponentů by snad měla dorazit během 14 dní!!!!!

Vypsany nové kurzíky na ŘÍJEN :)...

Vypsany nové kurzíky na ŘÍJEN :)

Vypsány kurzy na říjen....je tam spousta novinek, ...

Vypsány kurzy na říjen....je tam spousta novinek, tak doufám, že Vám tím uděláme radost :-)) !!!

Krásně hřejivé podzimní číslo časopisu Korálki!!!...

Krásně hřejivé podzimní číslo časopisu Korálki!!!

Přidáno: kulaté ketlovací kleště, pedig (2,25 a 2,...

Přidáno: kulaté ketlovací kleště, pedig (2,25 a 2,50 mm), košíky, kazety na šití, ubrousky, lanka ve žluté, hnědé a stříbřité barvě, plochá kůže v černé a hnědé barvě a minerály - ohnivý achát (kuličky, válečky), karneol (valounky, kuličky), růženín (kuličky, obdélníčky), korál (kuličky, kostičky), granát (kuličky a donutky), křištál (kuličky, kostičky), mušle, tygří oko (kuličky, kolečka, oválky), sardonyx (kosočtverce, kolečka, obdélníky)

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.