Novinky

I vnašek obchůdku ode dneška najdete celou plejádu...

I vnašek obchůdku ode dneška najdete celou plejádu fantastických miniaturních skleněných zvířátek.....skvělý typ na milý dáreček!!!!

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" spousta nádhernýc...

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" spousta nádherných skleněných zvířátek různých druhů i barev. Některá jsou nachystaná pro Vaše ouška jako náušnice. Určitě stojí za to se přijít podívat. Těšíme se na Vás!

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" úžasná skleněná z...

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" úžasná skleněná zvířátka všech možných druhů i barev!! Některá jsou připravená pro Vaše ouška v podobě náušnic. Určitě stojí za to se přijít podívat!!Těšíme se na Vás!

Dnes jsem do KRONIKY přidala pár fotek z kurzu kre...

Dnes jsem do KRONIKY přidala pár fotek z kurzu kreslení Tužkou, který jsem o víkendu absolvovala.....mrkněte, stojí to zato :-))!!!

Na poslední chvíli se uvolnila 4 místečka na zítře...

Na poslední chvíli se uvolnila 4 místečka na zítřejším odpoledním PEDIGU....má někdo zájem???

**NOVÉ:** v našem obchůdku nyní najdete krásné pot...


NOVÉ: v našem obchůdku nyní najdete krásné potvůrky šité z rokajlu, které můžete použít jako přívěsek na mobil či kabelku, nebo jako originální brož :-)

Tři volná místa na sobotním dopoledním kurzu **PED...

Tři volná místa na sobotním dopoledním kurzu PEDIGU....kdo má zájem???

Dnes jsme pro Vás doplnili štípací kleště, průhled...

Dnes jsme pro Vás doplnili štípací kleště, průhledné krabičky na korálky ve dvou velikostech, dva druhy tavných pistolí....a ještě pár dalších drobností, tak přijďte kouknout :-))

**POZOR**: 21. března se u nás v olomoucké díln...

POZOR:
21. března se u nás v olomoucké dílně budou konat dva kurzy VINUTÝCH PEREL s paní Danou Kadeřávkovou - přihlašovat se můžete již teď, abyste měli do té doby dost času na kurzy našetřit :-))......každý z kurzů je pouze pro 4 osoby, tak neváhejte, ať Vám místečko někdo neobsadí :-))!!!

Uvolnilo se jedno místo na kurzu pedigu 30.1. od 9...

Uvolnilo se jedno místo na kurzu pedigu 30.1. od 9:00....přijde někdo???

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.