Novinky

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko part...

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko party brigádnici či zaměstnance na 1/2 úvazek.....více info na tel: 731 501 484 nebo přímo v obchůdku :-))

Přijeďte s námi strávit příjemně odpočinkový tvoři...

Přijeďte s námi strávit příjemně odpočinkový tvořivý víkend v Domašově nad Bystřicí......je to víkend plný kurzů a lidí, kteří jsou naladění na stejnou vlnu.....podrobné info Vám zašlu na vyžádání emailem :-))!!!

Qítko má krásné nové prostory - najdete nás ve ste...

Qítko má krásné nové prostory - najdete nás ve stejné budově, jen o dvoje dveře dál.....jak probíhala oslava 2. Qítko narozenin se můžete juknout v kronice :-))

Doplněny ohňovky ve 14 barvách a 2 velikostech, dý...

Doplněny ohňovky ve 14 barvách a 2 velikostech, dýnka na pedig, skleničky na svíčky, misky na korálky a květináče na mozaiku. TAK PŘIJĎTE VYBÍRAT!!!

Vypsány nové kurzíky na září - rádi Vás uvidíme v ...

Vypsány nové kurzíky na září - rádi Vás uvidíme v našem obchůdku, kde si budete moct vyzkoušet různé techniky a poznáte další šikovné tvořilky :-) Tešíme se na Vás!

**POZOR!!!** Z důvodu stěhování bude v **pátek 2...

POZOR!!!
Z důvodu stěhování bude v pátek 21.8. a v sobotu 22.8. náš olomoucký obchůdek uzavřen!!!! Doufejme, že to za víkend stihneme a v pondělí se na Vás budeme těšit již v nových krásných prostorech!!!

Vypsány kurzíky na září.....mrkněte na naši novou ...

Vypsány kurzíky na září.....mrkněte na naši novou nabídku a přijďte vyzkoušet naši novou tvořivou dílnu :-))

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko part...

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko party brigádnici či zaměstnance na 1/2 úvazek.....více info na tel: 731 501 484 nebo přímo v obchůdku :-))

Nové zboží !!!! - 27 druhů mačkaných korálků, kara...

Nové zboží !!!! - 27 druhů mačkaných korálků, karabinky staroměď,stříbrné jehly a nýty, 29 druhů krásných rozdělovníků, 2 druhy kovových přívěšků, 17 druhů korálků z ebenového dřeva, zlomky Millefiori, doplněny kroužky - GM, platina, starozlato,staroměď,stříbro a také doplněny voskové perly. Dále doplněny plastové korálky v hnědé, stříbrné a zelené barvě :-). Doplněn Beadstopper,podložky na korálkování,které Vám usnadní práci,pružinky stříbrné ve 2 velikostech a starozlaté,vlasec na navlékání,a krásný barevný mix dřevěných korálků. Tak přijďte vybírat :-)

**DOPLNĚNO:** postříbřené karabinky 10mm, postří...DOPLNĚNO:
postříbřené karabinky 10mm, postříbřené jehly a nýty 25mm, korálkyv korálku - světle i tmavě modré, hnědé i měděné, postříbřené klícky na korálky - malé i velké, klícky starozlato, podložky ke korálkování A3 i A4, wax cord - hnědý, světle modrý a černý, spojovací kroužky, postříbřené kaloty, vlasce, kovové trubičky postříbřené, perly - i bílé, obruče se šroubovacím uzávěrem, 4 barvy millefiori zlomků, akrylové korálky - stříbrné, měděné i starozlaté, pouzdra na kleště, 9 ruhů plíšků na smalty, 18 druhů ebenového a palmového dřeva
NOVĚ:
lepidlo ALTECO, minibeadstopper - skvělý pomocník, aby korálky neutíkaly kam nemají, 8 druhů práskaček, 15 korálků millefiori, 3 druhy srdíček millefiori, 6 druhů kašmírových korálků - najdete je ve skleněné vitríně, stejně jako 8 druhů vinutek s kytičkami, 2 druhy mačkaných s červeným a fialovým průtahem, 8 druhů mačkaných s krásnými pokovenými puntíky, 5 druhů kočičích očí, asi 25 druhů rozdělovníků a 5 krásných druhů kovových přívěšků.........a nakonec 3D silikonové lepidlo.....funguje stejně jako lepidlo ze silikonové pistole, jen není potřeba ho zahřívat :-))

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.