Novinky

Krásně hřejivé podzimní číslo časopisu Korálki!!!...

Krásně hřejivé podzimní číslo časopisu Korálki!!!

Přidáno: kulaté ketlovací kleště, pedig (2,25 a 2,...

Přidáno: kulaté ketlovací kleště, pedig (2,25 a 2,50 mm), košíky, kazety na šití, ubrousky, lanka ve žluté, hnědé a stříbřité barvě, plochá kůže v černé a hnědé barvě a minerály - ohnivý achát (kuličky, válečky), karneol (valounky, kuličky), růženín (kuličky, obdélníčky), korál (kuličky, kostičky), granát (kuličky a donutky), křištál (kuličky, kostičky), mušle, tygří oko (kuličky, kolečka, oválky), sardonyx (kosočtverce, kolečka, obdélníky)

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko part...

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko party brigádnici či zaměstnance na 1/2 úvazek.....více info na tel: 731 501 484 nebo přímo v obchůdku :-))

Přijeďte s námi strávit příjemně odpočinkový tvoři...

Přijeďte s námi strávit příjemně odpočinkový tvořivý víkend v Domašově nad Bystřicí......je to víkend plný kurzů a lidí, kteří jsou naladění na stejnou vlnu.....podrobné info Vám zašlu na vyžádání emailem :-))!!!

Qítko má krásné nové prostory - najdete nás ve ste...

Qítko má krásné nové prostory - najdete nás ve stejné budově, jen o dvoje dveře dál.....jak probíhala oslava 2. Qítko narozenin se můžete juknout v kronice :-))

Doplněny ohňovky ve 14 barvách a 2 velikostech, dý...

Doplněny ohňovky ve 14 barvách a 2 velikostech, dýnka na pedig, skleničky na svíčky, misky na korálky a květináče na mozaiku. TAK PŘIJĎTE VYBÍRAT!!!

Vypsány nové kurzíky na září - rádi Vás uvidíme v ...

Vypsány nové kurzíky na září - rádi Vás uvidíme v našem obchůdku, kde si budete moct vyzkoušet různé techniky a poznáte další šikovné tvořilky :-) Tešíme se na Vás!

**POZOR!!!** Z důvodu stěhování bude v **pátek 2...

POZOR!!!
Z důvodu stěhování bude v pátek 21.8. a v sobotu 22.8. náš olomoucký obchůdek uzavřen!!!! Doufejme, že to za víkend stihneme a v pondělí se na Vás budeme těšit již v nových krásných prostorech!!!

Vypsány kurzíky na září.....mrkněte na naši novou ...

Vypsány kurzíky na září.....mrkněte na naši novou nabídku a přijďte vyzkoušet naši novou tvořivou dílnu :-))

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko part...

Pro ostravskou pobočku přijmeme do naší Qítko party brigádnici či zaměstnance na 1/2 úvazek.....více info na tel: 731 501 484 nebo přímo v obchůdku :-))

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.