Novinky

**DOPLNĚNO:** vlasec 0,2 mm, černá gelová pera na ...

DOPLNĚNO: vlasec 0,2 mm, černá gelová pera na textil, polystyrenová a vatová vajíčka pro Vaše velikonoční tvoření....a konečně po dlouhé době také FIMO, lak na fimo a také gel na přenášení obrázků....tak hurá na něj!!!

Uvolnila se dvě místa na sobotním drátování se Sně...

Uvolnila se dvě místa na sobotním drátování se Sněženkou.....tentokrát budeme dělat ŠITOU KRAJKU......má někdo zájem???

Doplněny kulaté ketlovací kleště a dvě velikosti p...

Doplněny kulaté ketlovací kleště a dvě velikosti průhledných krabiček na korálky !!!

Stahovací pytlíčky na Vaše šperky - spousta krásný...

Stahovací pytlíčky na Vaše šperky - spousta krásných barev, kleště - ploché, ploché zahnuté, 2 druhy štípacích, šifonové stužky - dva průměry a 17 barev - prostě paráda....

HURÁÁÁÁ!!! Konečně vyvěšeny prostějovské kurzy.......

HURÁÁÁÁ!!! Konečně vyvěšeny prostějovské kurzy.....omlouvám se všem za malé zpoždění....ale je tam spousta novinek, takže určitě mrkněte !!!

V **KRONICE** přibylo pár fotek z nědělního kurzu ...

V KRONICE přibylo pár fotek z nědělního kurzu TIFFANY HODIN.....děkuji všem dámám, za velmí příjemně strávené odpoledne....:-))

I v Olomouci jsem vybalili krásné jarní dřevěné zá...

I v Olomouci jsem vybalili krásné jarní dřevěné zápichy a dále také krabičky na čaje k další dekoraci. Nově jsou vypsány kurzy na březen, myslím, že si každý vybere!!

Nově v našem obchůdku krásné dřevěné výřezy jako j...

Nově v našem obchůdku krásné dřevěné výřezy jako jarní zapichovátka do květináče - kytičky, slepičky, vajíčka, zajíčci.....JARO UŽ PŘIJĎ!!!
A abych nezapomněla, přibyly také krásné korálkové kostičky a kuličky....parádní barvy za supr cenu :-))

Tak i v Olomouci spousta **NOVINEK** -3nové barv...

Tak i v Olomouci spousta NOVINEK
-3nové barvy lanek, porcelánové a měděné korálky, kovové díly na sestavení řetízku, hliníkové korálky,korálky z Peru, exotické dřevo, kovová křídla a hlavně rokajl ve spoooustě nových barev!!! -doplněno: stříbrné šroubovací obruče,paměťák na ruku i krček,kaloty,karabinky,zarážky na náušnice,vlasec 0,12 i 0,15mm , zamačkávací rokajl a to i ve stříbrné barvě, afroháčky, kroužky, jehly a nýty, šlupny,pruženky.. Je toho spousta tak neváhejte a přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Dnes do našeho obchůdku dorazila **spousta nového ...


Dnes do našeho obchůdku dorazila spousta nového zboží!

DOPLNĚNO: ketlovací jehly a nýty ve všech pokovech, karabinky, šlupny, zlaté a stříbrné afroháčky, 180 druhů rokajlu, šest druhů ohňovek, černé kulaté kůže, paměťový drát na ruku i na krk, spojovací kroužky, zamačkávací rokajl velikosti 1,1mm a zlatý 1,3 mm, voskové perly větších průměrů a mnoho dalšího!

NOVÉ: barevné perleťové nugety, zlomky millefiori ve čtyřech barvách, dvě nové barvy lanka, spousta nádherných kovových komponentů do náušnic i řetízků, velké korálky z exotického dřeva jako je eben či bayong a jiné...

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči :-)

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.