Novinky

Doplněny kulaté ketlovací kleště a dvě velikosti p...

Doplněny kulaté ketlovací kleště a dvě velikosti průhledných krabiček na korálky !!!

Stahovací pytlíčky na Vaše šperky - spousta krásný...

Stahovací pytlíčky na Vaše šperky - spousta krásných barev, kleště - ploché, ploché zahnuté, 2 druhy štípacích, šifonové stužky - dva průměry a 17 barev - prostě paráda....

HURÁÁÁÁ!!! Konečně vyvěšeny prostějovské kurzy.......

HURÁÁÁÁ!!! Konečně vyvěšeny prostějovské kurzy.....omlouvám se všem za malé zpoždění....ale je tam spousta novinek, takže určitě mrkněte !!!

V **KRONICE** přibylo pár fotek z nědělního kurzu ...

V KRONICE přibylo pár fotek z nědělního kurzu TIFFANY HODIN.....děkuji všem dámám, za velmí příjemně strávené odpoledne....:-))

I v Olomouci jsem vybalili krásné jarní dřevěné zá...

I v Olomouci jsem vybalili krásné jarní dřevěné zápichy a dále také krabičky na čaje k další dekoraci. Nově jsou vypsány kurzy na březen, myslím, že si každý vybere!!

Nově v našem obchůdku krásné dřevěné výřezy jako j...

Nově v našem obchůdku krásné dřevěné výřezy jako jarní zapichovátka do květináče - kytičky, slepičky, vajíčka, zajíčci.....JARO UŽ PŘIJĎ!!!
A abych nezapomněla, přibyly také krásné korálkové kostičky a kuličky....parádní barvy za supr cenu :-))

Tak i v Olomouci spousta **NOVINEK** -3nové barv...

Tak i v Olomouci spousta NOVINEK
-3nové barvy lanek, porcelánové a měděné korálky, kovové díly na sestavení řetízku, hliníkové korálky,korálky z Peru, exotické dřevo, kovová křídla a hlavně rokajl ve spoooustě nových barev!!! -doplněno: stříbrné šroubovací obruče,paměťák na ruku i krček,kaloty,karabinky,zarážky na náušnice,vlasec 0,12 i 0,15mm , zamačkávací rokajl a to i ve stříbrné barvě, afroháčky, kroužky, jehly a nýty, šlupny,pruženky.. Je toho spousta tak neváhejte a přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Dnes do našeho obchůdku dorazila **spousta nového ...


Dnes do našeho obchůdku dorazila spousta nového zboží!

DOPLNĚNO: ketlovací jehly a nýty ve všech pokovech, karabinky, šlupny, zlaté a stříbrné afroháčky, 180 druhů rokajlu, šest druhů ohňovek, černé kulaté kůže, paměťový drát na ruku i na krk, spojovací kroužky, zamačkávací rokajl velikosti 1,1mm a zlatý 1,3 mm, voskové perly větších průměrů a mnoho dalšího!

NOVÉ: barevné perleťové nugety, zlomky millefiori ve čtyřech barvách, dvě nové barvy lanka, spousta nádherných kovových komponentů do náušnic i řetízků, velké korálky z exotického dřeva jako je eben či bayong a jiné...

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči :-)

I vnašek obchůdku ode dneška najdete celou plejádu...

I vnašek obchůdku ode dneška najdete celou plejádu fantastických miniaturních skleněných zvířátek.....skvělý typ na milý dáreček!!!!

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" spousta nádhernýc...

Dnes se nám v obchůdku "vylíhla" spousta nádherných skleněných zvířátek různých druhů i barev. Některá jsou nachystaná pro Vaše ouška jako náušnice. Určitě stojí za to se přijít podívat. Těšíme se na Vás!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.