Kurzy

Vitráže Tiffany - VITRÁŽOVÝ OBRÁZEK VE DŘEVĚNÉM PODSTAVCI nebo ZIMNÍ/VÁNOČNÍ VĚNEČEK s 3D KVĚTEM

Jak už víme, vitráže Tiffany neznají mezí! Pojďme se tedy zase společně posunout o kousek dál a vyrobit si třeba originální vánoční dárek. 

Na kurzu si z barevných vitrážových skel vyrobíme VITRÁŽOVÝ OBRÁZEK VE DŘEVĚNÉM PODSTAVCI (lze využít i jako svícen) nebo ZIMNÍ/VÁNOČNÍ VĚNEČEK s 3D KVĚTEM o průměru cca 20 - 30 cm dle vlastního návrhu. 

Opět si ukážeme jak zpracovat sklo a jak správně pracovat se šablonami. Společně si zdokonalíme techniku řezání a broušení skla, kompletování, cínování a také leštění a patinování hotového výrobku. Dále si ukážeme, jak správně zacházet s pájecím perem a ostatními pomůckami. Ukážeme si také, jak do hotového výrobku zapracovat dráty, kabošony, korálky, případně další dekorace. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici. Kurz je vhodný pro šikovné začátečníky a mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti. 

Po celou dobu kurzu se Vám bude věnovat profesionální lektorka s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním skla. Samozřejmostí je poradenství v oblasti následného případného pořízení materiálu a pomůcek.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou. 

V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky pro výrobu celého věnečku nebo obrázku. 

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

Na kurz se vybírá záloha 500.- (informace pro platbu zašleme po přihlášení). Zaplacením zálohy je rezervace platná, platbu je nutné zaslat nejpozději do 3 dnů od obdržení platebních údajů. Záloha je vratná nejpozději 5 pracovních dní před konáním kurzu. V případě pozdějšího odhlášení z kurzu je možné za sebe poslat náhradníka. 

Délka kurzu: cca 8 hodin (dle šikovnosti a náročnosti zvoleného motivu).

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

!!!DO POZNÁMKY PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZU UVEĎTE, ZDA MÁTE ZÁJEM VYRÁBĚT VĚNEČEK NEBO OBRÁZEK VE DŘEVĚNÉM PODSTAVCI!!!

Neděle 04.12.2022 09:30
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.