Kurzy

Tiffany vitráže - svícny/tužkovníky - s možností využití achátových plátků

Na kurzu si vyrobíme 3D čtyřstěnný svícen nebo tužkovník  z barevných vitrážových skel nebo v kombinaci s achátovými plátky. 

Vysvětlíme si techniku zpracování návrhu, osvojíme a zopakujeme si cínování, řezání a broušení skla a ukážeme si různé vychytávky, na co si dát pozor při kompletaci 3D objektu a zpracování skla. Ukážeme si také leštění a patinování hotového výrobku.  Materiál v široké barevné škále i všechny pomůcky dostanete k dispozici. 

Po celou dobu kurzu se Vám bude věnovat profesionální lektorka s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním skla. Samozřejmostí je poradenství v oblasti následného případného pořízení materiálu a pomůcek.

Základním předpokladem pro absolvování kurzu je předchozí zkušenost s technikou Tiffany, KURZ NENÍ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY!!!

Kurz není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti.

V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky pro výrobu celého svícnu. 

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

Na kurz se vybírá záloha 500.- (informace pro platbu zašleme po přihlášení). Zaplacením zálohy je rezervace platná, platbu je nutné zaslat nejpozději do 3 dnů od obdržení platebních údajů. Záloha je vratná nejpozději 5 pracovních dní před konáním kurzu. V případě pozdějšího odhlášení z kurzu je možné za sebe poslat náhradníka. 

Délka kurzu: 6 - 8 hodin (dle šikovnosti a náročnosti zvoleného motivu).

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Neděle 28.11.2021 09:30
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.