Kurzy

Tiffany vitráže - otevřená dílna s lektorkou

Mnoho z Vás již mé kurzy absolvovalo a už ví, o čem vitráže Tiffany jsou. Možná byste se rádi pustili do svého vlastního projektu, ale netroufáte si na to sami, případně nemáte k dispozici to správné vybavení. 

V rámci ceny otevřené dílny si můžete vyrobit cokoli, co si vymyslíte a co se vleze v rámci materiálu do formátu A4 (v případě větší spotřeby materiálu bude cena vypočtena individuálně). 

Návrh na zvolený výrobek si můžete připravit předem nebo si jej vytvoříme společně až na místě (vy si přinesete jen nápad v hlavě :). Společně zhodnotíme možnosti, navrhneme a zpracujeme šablonu, prodiskutujeme možná rizika a poté společně zpracujeme celý projekt.  Osvěžíme si techniku řezání a broušení skla, kompletování hotového výrobku, cínování a také leštění a patinování.

Otevřená dílna je určena pouze pro 4 osoby, máte tak zaručenou plnou a individuální pozornost profesionální lektorky s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním skla.

Samozřejmostí je poradenství v oblasti následného případného pořízení materiálu a pomůcek.

Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu, nějaký skvělý nápad a chuť se opět posunout o krok dál!

Délka kurzu: dle zvoleného motivu

Na kurz se vybírá záloha 500.- (informace pro platbu zašleme po přihlášení). Zaplacením zálohy je rezervace platná, platbu je nutné zaslat nejpozději do 3 dnů od obdržení platebních údajů. Záloha je vratná nejpozději 5 pracovních dní před konáním kurzu. V případě pozdějšího odhlášení z kurzu je možné za sebe poslat náhradníka. 

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

DÍLNA NENÍ URČENA PRO ZAČÁTEČNÍKY, KTEŘÍ SE S TECHNIKOU VITRÁŽÍ NIKDY NESETKALI, PROTOŽE SE NEJEDNÁ O KLASICKÝ KURZ! 

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Neděle 23.04.2023 09:00
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.