Kurzy

Šitý korálek "Rocca"

Na tomto kurzu si ušijeme neskutečně roztomilé, ale technicky velice zajímavé drobné šité korálky ve tvaru kostiček.
Milovníci minimalismu budou zajisté potěšeni jejich miniaturními rozměry a nekomplikovaným designem, na své si ale přijdou i fanoušci nepřehlédnutelných, výrazných šperků - a všichni budou potěšeni jejich relativně snadnou a rychlou výrobou i materiálovou nenáročností.
Budeme pracovat s korálky Matubo Rulla a s japonským rokajlem o velikosti 11/0 a 15/0.

V ceně kurzu je sada materiálu na pět kusů šitých korálků (buďto v jednobarevném provedení a nebo s barevně sladěnými mixy různých barev Rully) + návod v tištěné i elektronické podobě.

Kurz je určen pro mírně pokročilé - dobrá prostorová představivost nutností, předchozí zkušenosti s šitím prostorových útvarů z korálků (čtyřkorálek/RAW, kulička ze 30 atd) výhodou.


Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob

Sobota 04.11.2023 13:30
Cena: 550 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 2)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


1. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.