Kurzy

Rionnag - vánoční hvězda

Takto to dopadá, když se kouzlo tradičních korálkových vánočních ozdob překlopí do moderní podoby. Kombinací tradičních českých skleněných korálků, populárních dvoudírkových tvarů a zbrusu nového Matuba 10/0 vytvoříme půvabný a velice univerzální šitý komponent ve tvaru hvězdičky - jak ji zpracujete už bude jenom na vás ???? Skvěle poslouží jako vánoční dekorace či ozdoba na stromek, ale pokud byste raději místo stromku ozdobili sebe a nebo potěšili někoho ze svých blízkých originálním šperkem, stačí přidat náušnicové háčky nebo jemný řetízek a originální dárek je na světě.

Budeme pracovat s pohankou, 4 mm ohňovkami, korálky Matubo Rulla, Minigemduo, 8/0 a 10/0 a s japonským rokajlem ve velikosti 15/0. V ceně kurzu je sada na dva kusy hvězdiček + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se alespoň základní zkušenosti s šitím z korálků. Není vhodné pro začátečníky.

Minimální počet účastníků: 5
Trvání: cca 2,5 hodiny

Středa 07.12.2022 17:00
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.