Kurzy

Přívěsek Equinox

POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE! KURZ SE KONÁ V QÍTKU V PŘEROVĚ!

Na Vaše četné žádosti vypisujeme po delší době kurz také v Přerově! A začneme pěkně zostra s korálkovou čarodějkou Nelou Kábelovou, takže to bude pořádný nářez!

Na tomto kurzu si ušijeme velmi působivý přívěsek ve tvaru donutu. Základem přívěsku jsou korálky Matubo Gemduo, které nám budou tvořit základní konstrukci přívěsku a pomohou nám vytvořit i obvodové zdobení, inspirované slunečními paprsky.
Budeme pracovat s korálky Matubo Gemduo, Miniduo a 8/0, s 3mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je sada materiálu na jeden přívěsek + návod v elektronické podobě.
Kurz je určen pro mírně pokročilé.

Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob

Neděle 07.11.2021 14:00
Cena: 550 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 6)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.