Kurzy

Náušnice "Manta"

Na tomto kurzu si vytvoříme půvabné náušnice inspirované podmořským životem. Základem náušnic je obšitý bižuterní kámen, následně dozdobený a dotvarovaný přesným japonským rokajlem a exkluzivními českými 2m ohňovkami do podoby inspirované čistými a eleganntími liniemi rejnoků. Výsledkem kurzu bude originální, nepřehlédnutelný, ale elegantní šperk pro každou příležitost.
Budeme pracovat s kabošony nebo rivolkami o průměru 14mm, korálky Miyuki Delica 11/0 a 10/0, rokajlem vel. 15/0 a 2mm ohňovkami/kuličkami. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden pár náušnic (bez kovodílů).

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (znalost peyote stehu/obšívání kabošonů).


Trvání: cca 3,5 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob

Sobota 04.11.2023 09:30
Cena: 600 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 5)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.