Kurzy

Náušnice "Irina"

Na tomto kurzu si vytvoříme luxusní a elegantní náušnice v historizujícím stylu. Nejprve si spolu klasicky obšijeme drobné oválné kabošony, které následně pomocí mačkaných korálků a drobného rokajlu dozdobíme do podoby náušnice - a na závěr si se zájemci ještě ukážeme postup výroby drobného šitého komponentu z obšívaného 6 mm korálku, kterým můžeme doplnit hotové náušnice (viz "zelený" model) a nebo jej použít samostatně.

Budeme pracovat s kabošony 10x14 mm a s 6 mm kulatými korálky, převážně z minerálů + s japonským rokajlem ve velikostech 15/0 - 10/0 a s mačkanými 3 mm kuličkami. V ceně kurzu je sada materiálu na jeden pár náušnic (bez kovodílů). 

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předchozí zkušenosti s šitím z korálků (obšívaní kabošonů/znalost peyote stehu) podmínkou.

Trvání: cca 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Sobota 16.05.2020 09:00
Cena: 600 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 1)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


1. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


2. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.