Kurzy

Náušnice "Georgina"

Pojďte si se mnou vytvořit tyto půvabné náušnice s vintage šarmem a nádechem luxusu. Na kurzu si ukážeme velice neotřelé zpracování broušených kamenů v našívacím kotlíku, pro které si ušijeme korálkové "lůžko", do kterého následně všijeme šaton (teoreticky ale můžete šaton nahradit i větším dvoudírkovým korálkem, jako např. Preciosa Candy 8mm - a nebo použít i samotné neozdobené lůžko jako zajímavý komponent.

Budeme pracovat s japonským rokajlem o velikostech 15/0 a 11/0, s 3mm ohňovkami a korálky Matubo 8/0, Rulla, Nib-Bit a Superduo a s 8mm šatony v kotlíku.
V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden pár náušnic + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro mírně pokročilé - předchozí zkušenosti s šitím z korálků (zejména práce s dvoudírkovými korálky) výhodou. Není vhodné pro začátečníky.

Délka trvání: cca 3,5 hodiny
Minimální počet účastníků: 5 osob

Sobota 10.08.2024 09:30
Cena: 600 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 8)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.