Kurzy

Pletení bez jehlic – šála/nákrčník

Pronikněte do tajů pletení bez jehlic a naučte se, jak si vytvořit dokonalou šálu či nákrčník i bez sebemenší znalosti tradičního pletení. Místo jehlic budeme používat pletací rámy různých velikostí.

Naučíte plést trochu jinak, než je běžné. Naučíte se několik způsobů pletení na podélném rámu. Ukážu vám jak s pletením začít, jaké jsou možnosti vzorování a jak pleteninu zakončit. Na konci kurzu budete mít natrénováno vše potřebné k upletení vaší originální šály nebo nákrčníku.

K dispozici budou klubka vln mnoha barev, ukázky různých vzorů šál a všechny potřebné pomůcky k zapůjčení.

Provedeme Vás od začátku až do konce celou tvorbou, vše vysvětlíme a ukážeme.

Poradíme vám, jaké materiály se na pletení na rámech hodí a jaké pomůcky jsou vhodné k pletení čepic, nebo návleků.

Cena kurzu obsahuje použitý materiál na výrobu několika vzorníků (podle šikovnosti :), vedení zkušenou lektorkou a pohodové odpoledne plné tvoření :)

Pro zájemce budou k dispozici také pomůcky k zakoupení.

 

Délka trvání: 3,5 - 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 4

 

Úterý 05.11.2019 17:00
Cena: 450 Kč

Celkem míst: 10 (z toho volných: 6)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.