Kurzy

Sada "Millefiori"

Na tomto kurzu si vyrobíme efektní sadu šperků (přívěsek a náušnice) se vzorem připomínajícím šeříkové květy.
Naučíme se pracovat s pravoúhlým stehem (RAW, čtyřkorálek) v ploše, ukážeme si jak vyrobit čtvercovou plochu, kterou následně dozdobíme a dotvarujeme dalšími vrstvami zdobení. Nejprve si vyrobíme drobné náušnicové komponenty a poté stejný princip použijeme k vytvoření většího přívěskového komponentu.
Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Miniduo a 8/0, s 4mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na výrobu jednoho přívěsku a jednoho páru náušnic (bez kovodílů).
Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky.  Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním.

Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Úterý 21.05.2019 17:00
Cena: 450 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 6)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.