Kurzy

Pletení bez jehlic - čepice

Pronikněte do tajů pletení bez jehlic a vytvořte si dokonalou čepici i bez sebemenší znalosti tradičního pletení. Naučíte se plést trochu jinak, než je běžné. Místo jehlic budeme používat pletací kruhy různých průměrů.

Pletení bez jehlic je blízké strojovému pletení, jeho největší výhodou je, že vůbec nemusíte umět plést. Naučíte se základní techniku pletení na kruhu, nahazování oček, pletení hladce (zdatnější mohou vyzkoušet i obrace), vzorování v pruzích a zakončování čepice. Hotovou čepici můžete vylepšit bambulí či střapci.

K dispozici budou klubka mnoha barev a pomůcky k zapůjčení (pro zájemce budou také k zakoupení)

Provedeme Vás od začátku až do konce výrobou vaší čepice, vše vysvětlíme a ukážeme.

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 10 let. Není třeba žádných předchozích zkušeností, techniku zvládne každý.

Cena kurzu obsahuje veškerý použitý materiál, zapůjčení potřeb, vedení zkušenou lektorkou a pohodové odpoledne plné tvoření :)

Délka trvání: 3,5 - 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 4

Úterý 22.10.2019 17:00
Cena: 450 Kč

Celkem míst: 10 (z toho volných: 8)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.