Kurzy

Náušnice "Orbit"

Na kurzu si ušijeme obří a nepřehlédnutelné náušnice v podobě šitého, bohatě zdobeného donutu. Ukážeme si jak z různých velikostí rokajlu vytvarovat dutý kroužek, který dále dozdobíme do podoby náušnice. Se zdatnějšími účastníky si ukážeme i variantu s přidanou kytičkou z korálků Rose Petals

Budeme pracovat s japonským rokajlem a korálky Miyuki Delica ve velikostech od 15/0 do 10/0, s 3mm ohňovkami a volitelně s korálky Rose Petals.
V ceně kurzu je sada materiálu na ušití jednoho páru náušnic (bez kovodílů, včetně rose petals na variantu s kytičkou).

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním (peyote steh, obšívání kabošonů, dobré utahování).

Nevhodné pro začátečníky.

Délka trvání: 4 hodiny 

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Sobota 06.02.2021 09:00
Cena: 600 Kč

Celkem míst: 5 (z toho volných: 3)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.