Kurzy

Cínované šperky pro mírně pokročilé a pokročilé - náramky/prsteny/spony do vlasů se sklem či minerály

Na kurzu se zaměříme na výrobu cínovaných prstenů, náramků či spon do vlasů. Ukážeme si práci s měděným plechem, dráty a využití různých materiálů pro zapracování do šperku.  Ukážeme si, které pomůcky, nástroje a materiály budete pro práci potřebovat a také kde je pořídit. V ceně kurzu je 1 náramek, spona či 2 prsteny, včetně materiálu a pomůcek. Máte-li doma nějaký kámen, který byste si rádi zpracovali, klidně jej přineste a můžete ho také zakomponovat do Vašeho výrobku. Pokud nemáte, nevadí, kabošony, minerály, korálky a kameny budou na místě k dispozici v široké škále k výběru.

Vzhledem k práci s horkou páječkou není tento kurz vhodný pro děti.

V ceně kurzu je veškerý materiál i pomůcky na výrobu jednoho náramku, jedné spony nebo dvou prstenů + zkušená lektorka, která se vším ráda poradí. 

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé, kteří již mají zkušenost s prací s cínem a páječkou.

Základní znalost drátování je výhodou. Máte-li chuť, přijďte se naučit základům drátovaného šperku na kurz Drátované šperky pro začátečníky

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Doba trvání: cca 6 hodin 

Neděle 14.02.2021 09:30
Cena: 1000 Kč

Celkem míst: 5 (z toho volných: 2)1. účastník


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. účastník


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


1. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.