Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Klub drátování s Monsterance 17. 11. 2021 ST
Vstupte do jedinečného a jediného projektu pro profesionální drátování v ČR! On-line Klub drátovní s Monsterance.

Každý měsíc pro vás vymyslím jedno téma, které budeme celý měsíc postupně drátovat. Sejdeme se ve 2 živých vysíláních v uzavřené skupině, navíc máte celý měsíc k danému tématu moji podporu, dotáčím vám videa, kreslím náčrtky a tak :-)


Tématem měsíce listopadu je: Můra


Představte si živý kurz drátování. Sešli bychom se se skupinou dalších dráteníků někde na odpoledne, při kterém bychom vytvořili jeden drátovaný šperk. Ukázala bych Vám jak na to a předala svoje know-how. 
Tak Klub drátování je to samé, jenom online. A s tou výhodou, že vás dráteníků může být víc, než by se vešlo k jednomu stolu a s tím, že to po jednom odpoledni nekončí. Ale moji podporu máte celý měsíc, kdykoliv se můžete ve skupině na cokoliv zeptat. A jako bonus máte přístup ke všem ostatním tématům z minulých měsíců. A to jako za cenu jednoho živého kurzu. 
Tak vstupte mezi nás :-). K ničemu se nezavazujete, každý měsíc se platí na novo a když vás téma nezaujme, nemusíte pokračovat.

První vysílání je ve středu 17.11. a druhé 24.11. od 20 hod
Záznamy ve skupině zůstanou a budou k dispozici kdykoliv během členství.


Více informací a přihlášku do klubu najdete ZDE.


Cílem klubu je, aby každý jeho člen měl na konci měsíce hotový šperk nebo dekoraci.
Těším se na vás uvnitř klubu! 


Anna Monsterance


Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.