Kurzy, dílny, srazy

Obrázek z linorytu

Na tomto kurzu si vyzkoušíte velmi expresivní grafickou techniku patřící do výtvarné skupiny Tisk z výšky. Vytvoříte si vlastní návrh obrázku, který speciálním dlátkem vyryjete do lina, matrici poté vytisknete na papír a také na textil. Vznikne vám velmi originální obrázek, který můžete využít pro vaše další tvoření. Obyčejnou plátěnou tašku nebo i tričko můžete proměnit ve velmi originální designový kousek, praktické využití určitě najdete i při vaší scrapbookové tvorbě.

Tato technika díky nutnosti velké koncentrace při tvorbě vám pomůže zapomenout na starosti všedních dnů a jistě vás potěší i praktickým využitím.

V ceně materiál a pomůcky na tvoření.

Délka kurzu: 3-3,5 hod.

Minimální počet účastníků: 2 osoby 

PRAHA: Šitý šperk Hrátky s Ginko 20. 7. 2019 SO

V sobotu 20. července 2019 od 10 do 14 hodin se koná kurz šitého šperku Hrátky s Ginko.

Na tomto kurzu si ušijeme náramek a přívěsek, ve kterých hrají hlavní roli nové korálky Ginko. K dispozici budete mít barevný tištěný návod, podle kterého zvládnou oba šperky ušít i zručnější začátečnice.

Cena kurzu: 250,- Kč + materiál (každý si přinese sám zvolenou barevnou kombinaci, seznam materiálu obdržíte e-mailem po přihlášení).
Seznam materiálu a podklady k platbě obdržíte e-mailem po přihlášení.

Délka kurzu: 4 hodiny.
Kurz se platí převodem na účet.

Lektorka: Šárka Dvořáková

Kurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.


Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.