Kurzy, dílny, srazy

Přívěsek - srdce

Na tomto kurzu si ušijeme efektní a nepřehlédnutelný přívěsek s romantickým nádechem. Budeme vycházet ze starých známých postupů které možná znáte z populárního "geometrického" šití (trojúhelníky a podobné) nebo z obšívání kabošonů, ale našim výsledkem bude efektní přívěsek ve tvaru dutého srdíčka.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem (Miyuki Delica 11/0 a 10/0, Miyuki Round 15/0) a mačkanými korálky Matubo vel. 8/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek.

Kurz je určen pro pokročilé - předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (velmi dobrá znalost peyote stehu, obšívání kabošonů a šití geometrických tvarů. NEVHODNÉ pro děti a začátečníky!

Trvání: cca 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

PRAHA: Květina z korálků Maceška 13. 7. 2019 SO

V sobotu 13. července 2019 od 10 do 14 hodin se koná kurz Květina z korálků Maceška.

Na tomto kurzu si uděláte macešku z rokajlu a drátků. Naučíte se tvořit rozkvetlé květy a listy. Bude záležet na Vás, do jak velké macešky se pustíte, návod si odnesete s sebou. V prodejně si můžete před začátkem kurzu zakoupit materiál s výjimkou květináče, do kterého budeme sádrovat macešku. Podrobné informace obdržíte e-mailem po přihlášení.

Cena kurzu: 350,- Kč + materiál zakoupený na místě

Délka kurzu: 4 hodiny.
Kurz se platí převodem na účet.

Lektorka: Ilona Mlynaříková „Anoli“

Kurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.


Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.